Icerde (Te infiltruarit)

Profili

  • Drama: Icerde (Brenda) (Te infiltruarit)
  • Regjizori: Uluç Bayraktar
  • Skenari: Toprak Karaoglu, Ertan Kurtulan
  • Zhaneri: Policesk, Aksion, Drame
  • Episode: 39
  • Gjuha: Turqisht
  • Viti prodhimit: (2016-2017)

Përshkrimi:

Nga regjizori I Ezel, vjen nje tjeter serial dramatik qe te mberthen para ekranit. Dy vellezer, djemte e nje krimineli, duan te vene drejtesi ne dy anet e ligjit. Pa e ditur qe jane vellezer, Sarp dhe Mert do te luftojne secili ne kahe te kunderta. Njeri ne polici, tjetri ne mafien e krimit.

Aktoret kryesore:

Cagatay Ulusoy , Aras Bulut Iynemli , Cetin Tekindor , Mustafa Ugurlu.

 

Trailer