Kivanc Tatlitug & Tuba Buyukustun kurorëzohen me cmimin…

Cifti I shumëpërfolur në serialin më të fundit “Cesur ve Guzel”, nuk janë të pëlqyer vetëm në Europë por edhe në botën Arabe, ku kanë një numër të shumtë të fansave. Ata janë kurorëzuar me cmimin “Cifti më I mirë” në International Arab Festival, Dubai (DIAFA).

Në bazë të llogarisë së DIAFA në rrjetet sociale është bërë e ditur se Buyukustun dhe Tatlitug janë renditur në vendin e parë me 37% të votave, të ndjekur nga ciftet Fahriye Evcen-Burak Ozcivit me 35 % të votave dhe Halit Ergenc- Berguzar Korel me 28% të votave.

Cmimi fitues do të jepet në ceremoninë që do të zhvillohet më datë 11 Janar 2018