Suskunlar (Te heshturit)

Profili

  • Drama: Suskunlar (Te heshturit)
  • Regjizori: M. Çağatay Tosun, Umur Turagay, Çağrı Vila Lostuvalı, Hatice Memiş
  • Skenari: Pinar Bulut, Anil Eke
  • Kompania: Tims Productions
  • Kanali: Show TV
  • Zhaneri: Drame/Triller
  • Episode: 28
  • Gjuha: Turqisht
  • Viti prodhimit: (2012)

Pershkrimi:

Nje avokat, pasi ka ndertuar jeten e tij ne menyre perfekte, gjendet me shpatulla pas murit kur shoket e tij te femijerise e kercenojne me ekspozimin e nje sekreti te erret nga e kaluara e tyre ne Kuyidibi, nje province ne Stamboll.  Ky serial eshte i bazuar ne nje histori te vertete si dhe eshte cilesuar si nje nder 10 me te miret se bashku me Ezel, Kuzey Guney, etj.

Aktoret:

Murat Yildirim,  Asli Enver,         Sarp Akkaya.

Image result for murat yildirim suskunlar      Image result for aslı enver suskunlar        Image result for sarp akkaya suskunlar

Foto nga seriali

This slideshow requires JavaScript.

Trailer