Shtepia ku ke lindur eshte fati yt

Profili

  • Drama: Shtepia ku ke lindur eshte fati yt
  • Regjizori: Cagri Bayrak
  • Skenari: Action Canpolat, Aysenur
  • Kompania: OGM Pictures
  • Kanali: TV8
  • Zhaneri: Drame/Romance
  • Episode: 
  • Gjuha: Turqisht
  • Viti prodhimit: 2020

           

Aktoret:

Ibrahim Celikkol dhe Demet Ozdemir

Pershkrimi:

Seriali do të tregojë për vështirësitë e mëdha me të cilat përballen dy të rinjtë, të cilët dashurohen me njëri-tjetrin pas martesës me mblesëri dhe lufta qe behet kundër tyre. Legjenda e vështirë e dashurisë së Mehdiut dhe Zeynep do të sillet para publikut në serialin televiziv “Shtepia ku ke lindur eshte fati yt”. Mehdi dhe Zeynep, të cilët vuajtën shumë ne fëmijëri, janë në një luftë të vështirë për jetën, dhe të dy shpirtrat janë të mbushur me plagë që pësuan si fëmijë, edhe pse kanë kaluar vite. Dy shpirtra të plagosur do të gjejnë ndjenjën e përkatësisë. Ky udhëtim i të dyve do të përshkruaj të gjitha fjalët e dashurisë qe jane në fjalor për shikuesit.

Foto nga seriali

 Episodet:

Ne Turqi del cdo te merkure, me titra shqip e keni gati max per 2 dite 😉