HADI BE OGLUM/ FORCA BIRI IM

Lloji: Film | Viti: 2018
Zhaneri: Drame
Aktorët: Alihan Türkdemir | Büşra Develi | Cansın Özyosun | Cem Zeynel Kılıç | Feridun Düzagaç | Kıvanç Tatlıtuğ | Sezai Aydın | Yıldız Kiltür | Yücel Erten
Shteti: Turqi
Gjuha: Turqisht |
Titrat: Shqip|

Pershkrimi:

Aliu, një peshkatar, ia kushtoi jetën djalit të tij të vogël, Efe. Efe ishte djali i vetëm i Aliut qe kishte në këtë jetë. Efe është ndryshe nga fëmijët e tjerë pasi ka një problem komunikimi, nuk është një fëmijë që mund të qeshë, të luajë dhe të reagojë ndaj asaj që dëgjon. Ndërsa Ali përpiqet të lidhet me djalin e tij, ai kalon në shumë pengesa në komunikim me të, dhe dëshira më e madhe e Aliut është të dijë se djali i tij e kupton atë.

Opsioni 1